Syst├ęmy zrel├ę na rekon┼ítrukciu - Navrhovan├ę opatrenia
U┼ż├şvate─żsk├ę hodnotenie: / 1
Slab├ęDobr├ę 
Nap├şsal Ado Kamen   
Streda, 05 Január 2011 20:28
Obsah ─Źl├ínku
Syst├ęmy zrel├ę na rekon┼ítrukciu
D├┤le┼żit├ę upozornenie
Zv├Ż┼íen├ę rizik├í po┼żiaru
Navrhovan├ę opatrenia
Cel├Ż ─Źl├ínok

 

Nasledovné navrhované opatrenia majú odporú─Źací charakter:

Elektrická po┼żiarna signalizácia s ústred┼łami MHU 102-103 z výrobného programu bývalej TESLY je zastaralá, nesp─║┼ła ustanovenia noriem EN-54. Preto, ak v prípade vzniku po┼żiaru charakter objektu pre minimalizovanie rozsahu škôd na zdraví, ┼żivotoch a majetku vy┼żaduje, aby v objekte bola pou┼żitá technológia s novšími, analógovými systémami, ktoré ponúkajú bohatý u┼żívate─żský komfort a mo┼żnos┼ą presne lokalizova┼ą po┼żiar, treba takúto rekonštrukciu systému EPS naplánova┼ą.

Upozor┼łujeme zákazníkov na to, ┼że v prípade vykonaní opráv pou┼żitím náhradných dielov z demontovaných zariadení, nie je mo┼żné garantova┼ą spo─żahlivú funkciu týchto systémov.
Pre hore uvedené navrhujeme mo┼żnos┼ą plynulej rekonštrukcie týchto zastaralých systémov na moderné dialógové systémy, ktoré sp─║┼łajú po┼żiadavky kladené na elektrickú po┼żiarnu signalizáciu pod─ża súborov noriem EN 54 a §2 ods. 5 vyhl. MVSR ─Ź. 726/2002 Z.z., ak sa na po┼żiarny úsek vz┼ąahujú kritéria uvedené v tejto vyhláške. 

Ste

Pocitadlo.sk

. navstevnik tychto stranok 2022-11-30 21:27:59 Type: E_STRICT Msg: Non-static method JResponse::sendHeaders() should not be called statically File: /home/tr015300/www_root/libraries/joomla/environment/response.php Line: 206